Καμια φορα ειμαστε η ειναι καποιοι απροσεκτοι και συμβαινει να γδαρουμε ενα αυτοκινητο και να αφησουμε πανω του χρωματιστες γραμμες απο το χρωμα του αυτοκινητου που το εγδαρε ή που γδαρθηκε
Ας πουμε εδω στη φωτο ηρθατε σε επαφη με ενα ασπρο αυτοκινητο
Πως μπορουμε ευκολα να εξαφανισουμε αυτες τις γραμμες υπολειματων χρωματος χωρις γνωστα χημικα η επιπλεον εξοδα;
Δειτε:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijuYa6uvmlMRqPXi0LKZHKw_HjV3jzRUCbWZNGHeFkOzHm0WjKrLDI_N_C3MOB-qka8yUAFmtnG3zRhRF4Us5Y2PM894-7iJSomgXkSJ9kDgfSoDG9osQR688uV1s9GzU0nGfyt3OjUUg/s320/toothpaste+2.png)
Με μια απλη οδοντοκρεμα!
Αλειφουμε πανω στην επιμαχη περιοχη με το χερι και την αφηνουμε 10 λεπτα. Μετα με ενα σφουγγαρι η πανι λιγο ομως τραχυ οχι απαλο τελειως, τριβουμε με υπομονη και σε λιγα λεπτα η γρατζουνιες (απο υπολειματα χρωματων) εχουν εξαφανιστει
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου