![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1IX79t5gmvY9khaR7ioI3isSiMUSi_Ovg_nNbjd6sS4ednhhLm8HpuKBGEGj4Bh6GFLCaXWwB9Y0cauKYAbIDeCkLXb9cQ4n2WwDFvJoqDzBXKiQhMH3Gve8N8QZo1uOk7o0x6no2XU0/s0/%25CE%2592%25CF%2581%25CE%25B5%25CE%25B9%25CF%2584%25CE%25B5+%25CF%2586%25CF%2589%25CF%2584%25CE%25BF%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2586%25CE%25B9%25CE%25B5%25CF%2582+%25CE%25B3%25CE%25B9%25CE%25B1+%25CF%2584%25CE%25BF+Blog+%25CF%2583%25CE%25B1%25CF%2582+%25CE%25B7+%25CF%2584%25CE%25BF+Site+%25CF%2583%25CE%25B1%25CF%2582+%25CE%25B5%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25B5%25CE%25BB%25CF%2589%25CF%2582+%25CE%25B4%25CF%2589%25CF%2581%25CE%25B5%25CE%25B1%25CE%25BD+%25CE%25BA%25CE%25B1%25CE%25B9+%25CE%25B5%25CF%2585%25CE%25BA%25CE%25BF%25CE%25BB%25CE%25B1.png)
Αυτο που πρεπει να κανετε ειναι απλα να πατε στο www.google.gr και μετα να βαλετε τη λεξη που ψαχνετε πχ: "cat" και μετα δειτε στη φωτο τι να πατησετε:
Αυτο δε σημαινει οτι παιρνουμε τη φωτο και τη βαζουμε στο blog μας και τελος. Θα πρεπει να αποδωσουμε και το λινκ απ οπου την βρηκαμε ή να διαβασουμε τι απαιτει γενικα ο καθε δημιουργος στη καθε αδεια που εχει η φωτογραφια
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου